Poznaj nasze produkty

Kleje przemysłowe - Bochem


Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o. to jeden z liderów wśród producentów klejów przemysłowych w Polsce. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 produktów, wytwarzanych w 2 zakładach produkcyjnych. Produkujemy kleje i materiały dla obuwnictwa i kaletnictwa, kleje tapicerskie i meblarskie, kleje i produkty do podłóg, kleje do etykiet i papieru, kleje i produkty dla przemysłu gumowego i motoryzacji, środki antyadhezyjne i szeroką gamę klejów specjalistycznych. W naszej ofercie można znaleźć zarówno kleje rozpuszczalnikowe (w tym klej neoprenowy - chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy)jak i cieszące się coraz większą popularnością kleje dyspersyjne, których znaczącą zaletą jest to, że są klejami niepalnymi i nie naruszają przepisów o czystości powietrza.

Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o. produkują również skrobie modyfikowane mające szerokie zastosowanie między innymi w przemyśle papierniczym, włókienniczym oraz w produkcji płyt kartonowo-gipsowych.

Spółka posiada także specjalistyczne maszyny przeznaczone do produkcji kompozytów laminowanych klejem oraz do świadczenia usług sklejania. W ramach usług oferujemy: usługi laminacji klejowej, usługi sklejania, usługi gumowania, usługi impregnacji, usługi napylania kleju termoplastycznego, usługi powlekania, usługi powlekania samoprzylepnego. Wykonujemy usługi dla różnego rodzaju połączeń materiałowych wykorzystywanych w branży obuwniczej, meblarskiej, odzieżowej, motoryzacyjnej. Dysponujemy możliwością sklejania za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych, proszków termoplastycznych, klejów i folii termotopliwych. Laminacja materiałów może być również wykonana przy użyciu klejów samoprzylepnych.

Naszą największą troską jest zapewnienie wysokiej i stabilnej jakości produktów, nad którą czuwa cały zespół produkcyjny i Laboratorium Badawcze, w którym opracowywane są nowe produkty oraz dokonywana jest bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów.

Potwierdzeniem dbałości o jakość wyrobów i dobro klienta jest posiadany przez Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o. od 2001 roku Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001.